info@istay.com.tr +90 216 313 8355

KURUMSAL

GENEL BİR BAKIŞ ,

Endüstriyel makina ve ekipman imalatına 2004 yılında adım atan İSTAY, bugün sektöründe başarıyla çalışmalarına devam etmektedir. Geçmişinden aldığı bilgi ve birikimiyle alanında başarısından söz ettirmiştir. İSTAY, değişim ve gelişimin hep bir adım önünde gitmeyi başararak inovatif yaklaşımlarla hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir. Bu yolculukta kalite ve müşteri memnuniyeti en büyük odaklarından biri olmuştur.

 

HEDEF VE İLKELERIMIZ;

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi içerisinde faliyetlerimize devam ederken, Adapazarı Organize Sanayi Bölgesinde fabrika arazisi için yatırımlarımıza başlamış bulunmaktayız. Mühendislik temelli yaklaşımlarla proje üretmeye devam ediyoruz. Başarıyla sonuçlanan TÜBİTAK AR-GE projelerimizin ardından, halihazırda devam eden yeni projelerle yerli alanda ilkleri başarmayı sürdürüyoruz. Her yıl sektörün önemli fuarlarında yer alıp, sektörün ritmini tutmakta ve müşteri portföyünü her geçen gün artırmaktayız.

Uluslararası standart ve kalitede hizmet sunan yapımızla, müşterilerimizin sorunlarına ortak olup çözümler üretmekteyiz. Gelişmiş tasarım ve analiz programları vasıtasıyla profesyonel sonuçlara ulaştırıyoruz. Özgün tasarımlarımızla sektöre farkımızı hissetirmeyi devam ettirerek uluslararası alanda müşterilerimize hizmetimizi artırmayı amaçlamaktayız.